Kameraauto

onko jo joku nähny kokkolas polliisin uutta pyydystä.Aloittanee kuulema sieltä.Vaasassa ootellaan jo kuumana kuka kellottaa parhaat.
51094
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei oo näkynyt.

Äänestä
  • Vaihdelaatikko rikkoontui.

    Äänestä

Touhoteijot tavattu työssä. Yksi mummo rollaattorilla sai kameran räpsähtämään. Muuten oli pojilla rauhallinen päivä!

Äänestä

Pakettiauto pojuista on kiinnostunu jotka filmaa sieltä pakustaan ties mitä? aika sairasta filmata ihmisiä silleen:(

Äänestä

hopeinen mersu paku,vito varmaan tummennetut lasit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sokota kuski kirjoitti:

onko jo joku nähny kokkolas polliisin uutta pyydystä.Aloittanee kuulema sieltä.Vaasassa ootellaan jo kuumana kuka kellottaa parhaat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu