kuuluuko

valikoimista housuvaippoja..mahtaisko kukaan tietää? Täällä kun on noita kyseisen yrityksen vaippoja kehuttu..
2543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllähän niitäkin löytyy. Ovat mielestäni varsin hyviä.

Äänestä

...niissä hinta pompsahtaa korkeammaksi. Tavalliset vaipat ovat reilusti halvempia, mutta housuvaipoissa hinta pongahtaa ja pakkauksen kappalemääräkin on aika pieni. En ole vielä housuvaippa-asiaan täysin perehtynyt, kun ei ole vielä ajankohtaista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lidlin kirjoitti:

valikoimista housuvaippoja..mahtaisko kukaan tietää? Täällä kun on noita kyseisen yrityksen vaippoja kehuttu..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu