mitään kokemuksia teijotaloista, kiitos?
Teijo-talot
repahepa
41784
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
moi
Ainakin Hämeenlinnan messuilla talo vaikutti ihan kelvolliselta. Kyllä se taviksen asumiseen sopii ihan hyvin. Teijo avaa uusia pieniä tehtaita lisää tänä vuonna. Malleja on kuulemma muitakin saatavilla kuin netissä esillä olevat. Uusia malleja on tulossa lisää tuotantoon paljon.
Ja voin kuule kertoa että tavallisen talopaketin kanssa ährätessä tänä kesänä nuo valmiina tontille tuotavat Teijotalot ovat kummitelleet mielessä vähän väliä. Kyllä olis päässyt nii-n paljon helpommalla.
jo näki viimeistelyn laadun.
Saati rakennus tavan aiheuttamat ongelmat.
Yllätyksiä luvassa, mutta jos niihin varautuu niin siitä vaan.
Kertoisitko tarkemmin mitä on ne rakennustavan aiheuttamat ongelmat?Itsekkin aina välillä miettinyt Teijo-taloa yhtenä vaihtoehtona.
ole ko. taloa koskaan nähnytkään, kunhan on vain p.mainen tollo.