Ihmeen vähän puhutaan Elviksen pimeästä puolesta, kiinnostuksesta pikkutyttöihin. Priscilla oli vasta 14 v lapsi kun Elvis iski häneen silmänsä ja muuttaessaan amerikkaan Priscilla oli yhä alaikäinen. Kai Elviksen rahat peittosivat vanhempien huolen ja he luovuttivat tytön Elvikselle. Aika kuvottavaa, mikähän oli, ettei aikuisten naisten kanssa kyennyt.
Ihailtu pedofiili
13
756
Vastaukset
- Elvis fani vm-72
nyt ihan tosissasi, et ole tainnut lukea Pricillan kirjoittamaa kirjaa Elvis ja minä, siinä Pricilla kertoo Elviksen olleen täydellinen herrasmies ja halusi ankeana Saksassa olo aikanansa ainoastaa Amerikkalaisen ystävän jolle puhua huolistaan ja murheistaa ja suhde myöhemmin vasta muuttuui elämää suuremmaksi rakkaustarinaksi. Ja vielä tänäkään päivänä Pricillan rakkaus Elvistä kohtaan ei ole loppunut eikä varmasti koskaa lopukkaan, heidän avioliittonsa ei suinkaan loppunut siksi etteivätkö he olisi rakastaneet toisiaan vaan aivan muista syistä!!! Lue kirja niin tiedät enemmän äläkä tahraa Elviksen muistoa!!!
- Anonyymi00003
Nol olihan tuolla Elviksellä liuta noita 14-16-vuotiaita tyttöjä. Katsopa uusimmat dokumentit, niistä kyllä selviää. Ja luepa uusin Priscillan kirja!
- Anonyymi00004
Anonyymi00003 kirjoitti:
Nol olihan tuolla Elviksellä liuta noita 14-16-vuotiaita tyttöjä. Katsopa uusimmat dokumentit, niistä kyllä selviää. Ja luepa uusin Priscillan kirja!
"Nol olihan tuolla Elviksellä liuta noita 14-16-vuotiaita tyttöjä."
Tämä ei pidä paikkaansa! Yksikään Elviksen läheisistä ei ole kertonut Elviksen seurustelleen 14-16-vuotiaiden tyttöjen kanssa. Nuoria naisia hänellä kylläkin oli yleensä varattuna esimerkiksi Las Vegasissa hotellin eri kerroksiin konserttien jälkeen.
Jos miehestä käytettäisiin termiä "huora", se kuvaisi aika hyvin Elvistä. - Anonyymi00006
Anonyymi00004 kirjoitti:
"Nol olihan tuolla Elviksellä liuta noita 14-16-vuotiaita tyttöjä."
Tämä ei pidä paikkaansa! Yksikään Elviksen läheisistä ei ole kertonut Elviksen seurustelleen 14-16-vuotiaiden tyttöjen kanssa. Nuoria naisia hänellä kylläkin oli yleensä varattuna esimerkiksi Las Vegasissa hotellin eri kerroksiin konserttien jälkeen.
Jos miehestä käytettäisiin termiä "huora", se kuvaisi aika hyvin Elvistä.Vaatiko Elvis rahaa seksistä, en tiennytkään. Horoämmät ovat kyllä niin kiimaisia julkkisten perään että varmasti maksaisivatkin, mutta myöhemmin voivat ahneuksissan väittää tulleensa raiskatuiksi.
- Cilla..
Eikös muuta sulle tullut Elviksestä mieleen..vähän huolestuttavaa sun kannalta..tekis mieli sanoa mitä tuli susta mieleen ton tekstin perusteella, mutta en viitsi sanoa koska täällä käy nuorempiakin Elvis fanittajia! Jees, mutta olen "Elvis fani"n kanssa samaa mieltä jotenka otahan joku Elvis kirja karvaisiin käsiisi ja lue ennenku rupeat haukkumaan väärää puuta!!!
Jep, Elvismäistä kesää sinullekin!
-TCB- - Anonyymi00005
Jenkkien etelävaltioissa on perinteisesti aloitettu pysyviä suhteita nuorina ja menty naimisiin alle kaksikymppisinä.
- Anonyymi00009
Totta ja maailma/ajan henki oli hieman eri tuolloin kun Elvis varttui nuoruuttaan. 40-luvulla tosiaan oli vielä yleistä, että ihmiset oerheellistyivät jo reilusti alke parikymppisenä. 18-vuotiaallakin jo saattoi olla pari mukulaa ym.
- Anonyymi00007
Naisissa padoja paljon enemmän, vanhat mummotkin kuolaa pikkupoikia, esim Robinia nuorena, miehet ei käytännössä koskaan tyttöjä alaikäisinä tai edes aikuisina että repisivät vaatteita päältä kuten naiset tekee.
- Anonyymi00010
Niinpä ja naiset ovat kyllä helvetin rivoja ja röyhkeitä sille päälle sattuessaan.
Itsekin päädyin parikin kertaa lukioikäisenä mammavanhuksen kohteeksi.
Karsein oli tuolloin 43v silloinen perhetuttumme. Olisi kyllä raiskannut mut, jos nainen pystyisi raiskaamaan miehen samalla tavoin, kuin mies pystyy naisen. Pääsin onneksi tilanteesta piis, mutta vaati kovempia otteita. Hyi hitto, kuvottaa vieläkin reilu 30 vuotta myöhemmin koko juttu
- Anonyymi00008
Käytävät väärää osoiitetta suljettu pysyvästi
Rannanpojat
Europa eurotue luettuna - Anonyymi00011
Ameeriikas teinit ovat paljon kypsempiä, kuin Euroopan pissikset.
- Anonyymi00012
Ai sitä pikkutyttöjen kirkunamusaa?
- Anonyymi00013
Eikös kirkko ja kaupunki lehdellä ole PDF vastaava toimittaja J kirjaimella alkava? Taisi olla se pappi joka oli lehdessäkin kun kyseli pieniltä pojilta saako kosketella saunassa uimahallissa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä25046Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1705041Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa243649Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1743464Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss422987Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1082719Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie322094Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky121954Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy191915Eutanasia?
Kertokaas omia mielipiteitä eutanasiaan liittyen. Onko mielestäsi oikein vai väärin ja miksi?21634