Onko joku käynyt tällä sivustolla www.nutricia.fi ? Miksi ei pääse klikkaamaan äidinmaidonkorvikkeet osioon, vaan kysyy jotain salasanoja????????? Hei haloo, eikö kuluttaja saa tietoa???
Miksi???
Korvike-Elli
3416
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kokeilin piruuttani kanssa tota sivustoa ja kysyi käyttäjätunnusta ja salasanaa-laitoin käyttäjätunnukseen pienellä nutricia, samoin salasanaan niin aukes sivut..
Kummallista..
Olet melkoinen "hakkeri". Niinpä tietenkin, kokeilin myös ja sisään pääsin. Tuolta saa näköjään sellaista tietoa, mitä olenkin kaivannut eikä mistään muualta saa. Lieneekö luvallista käydä siellä vai tuleeko joku vihainen viranomainen soittelemaan ovikelloa? ;)
luulen, että asia johtuu siitä, että äidinmaidonkorvikkeita ei saa millään lailla Suomessa mainostaa. Tietoa niistä saa purkkienkin mukaan neuvolasta.