Pääsitkös hyvin kotiin....?Mä pääsin tyhjään taloon....;)))).Taitaa meillä hurjat jutut olla kun poistuu noin..!Olet sä vaan mahdoton tapaus,en ymmärrä sua,enkä TODELLAKAAN itseänikään:)paha paha paha juttu:).
Hellou
ihana mies!!
132382
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
yötä sulle senkin villitsijä;)...huh huh...hellettä:)
mikä etunimesi onkaan kun itse koin samanlailla ja onko kyse nyt eri miehestä...vai siitä minun ihanasta.....!?
heh, pääsinpä hyvinkin... ei sitä kaikkea voi matematiikalla selittää. :)))) otetaan vaan uusi kisailu;)
eipä oo viikonloppu tuntunu ikinä näin pitkälle.
on kyllä vaalea ja aivan mahtavan iiiiiiiiiiiiiiihana Mies;),sillä on kaikki kohdillaan:) ja nyt saunomaan ja terkkuja sille vaalealle miehelle,se on vaan niin ....mies!!!:)
älä nyt....:)
kun lopetit niin yhtäkkiä!Hui :/...,et sä nyt voinut niistä viesteistäkään hermostua,nehän oli ihan normeja..Mä alan paimentamaan tätä rymyryhmää;),ilmoittele jos pystyt jotain!
jatketaanko, vain me kaksi fair play?
sulle pettymys,mutta laulu sujuu oikeen mallikkaasti nyt jo!Et sorppa vaan...:)
Sitten mitään jos ei se saanut sua hiljaiseksi!
helppo homma kenellekään;),juttukin luistaa ihan entiseen malliin,jollei jopa liukkaammin;)
kielsi muutaman päivän,ettei saa tehä,mutta emmä ainakaan aio uskoa;).Olen taas ittekseni,siis minä ja J :),huh huh!Näähän willejä unia sinäkin!!
Sorry, ei ollut tarkoitus säikyttää sua. Palailen pian taas kotio. Mukavaa päivänjatkoa!