Miten kestän miestäni matkalla, kun hän varmaan kertoo mielipiteitään bulgarialaisista naisista mm. ulkonäöstä ja mitä naisilla on päällänsä? Sunnuntaina lähdössä Sunny Beachille ja haluaisin vinkkejä.
Miten kestän
miestäni?
82061
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
välissä v.. käyrä nousi huippuunsa, sitten siihen turtuu. siinäpäs katselet. mutta, lähtekää käveleen rantaa hiekkaa pitkin nessebaariin päin, niiden rajalla on nudistiranta. Kyllä tulee ukkoon vipinää saaha sinut sieltä pois :)
Potki äijää persiille ja ota ritolat. Jos ongelmasi on noin todennäköinen, piruako lähdet sinne kärvistelemään. Tehkää vaihteeksi sinkkumatkat. Ukko saa pällistellä tissejä mielin määrin sillä aikaa kun sinä shoppailet ja nautit elämästä, etkä hysteerisenä roiku vahtimassa äijäsi meininkiä.
"Miten kestän miestäni", sorry darling, mutta kuka helvetti sen tietää tuntematta häntä.
Ihan yleisohjeena, pistä kaiffari luudan kanssa pihalle, ellei yhteinen loma suju teidän välisenä juttuna.
pidä tai jätä, jos itsetuntosi ja hänen, on niiiiin pieni-----
Ei siellä SBllä ainakaan oikeastaan sikäläisiä naisia näe missään, ellei nyt butiikkien myyjinä, kun hotelleissakin on työvoima ulkomailta tuotu ja SBllä ei paikallisia oikein ole. Kaikki ovat TURISTEJA, ja lähinnä Pohjoismaista jotka eivät ulkonäön puolesta kovin paljon suomimammasta erotu.SB on ihan pelkkä turisti"kaupunki", varta vasten turisteille rakennettu.No
siellä naiset on ihan samanlaisia ja matka tulee halvemmaksi.
Eikös se ole sama missä ruokahalun hankkii, kun muistaa syödä kotona.
Katsele sinäkin paikallisia miehiä!
mustalaisia?
lomalla. Suo miehellesi tuo katselemisen nautinto, jos ei hänellä pahempia ole.Ole hiljaa ja anna arvostella. Kun et kiukuttele, hänkin varmaan lopettaa ääneen puhumisen. Tai älä seuraavalla kerralla lähde mukaan!