Merville beach

Olemme lähdössä 26.11- 07 mauritiukselle. Hotelliksi valitsimme merville beachin, onko kellään kokemuksia? Kannattaako maksaa all inclusives? Ja missä päin nämä merkkiliikkeet sijaitsevat?(Boss, burberry ym...)
1772
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Merville beach sijaitsee jonkin matkan päässä Brand Baien kylästä kivalla paikalla. All inclusivesta mulla ei ole kokemusta mutta hotelli oli tosi kiva ja siisti. Menisin vaikka heti uudelleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jenni^^ kirjoitti:

Olemme lähdössä 26.11- 07 mauritiukselle. Hotelliksi valitsimme merville beachin, onko kellään kokemuksia? Kannattaako maksaa all inclusives? Ja missä päin nämä merkkiliikkeet sijaitsevat?(Boss, burberry ym...)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu