mitähän helvetin nappia tuossa kohassa missä se tumma kaveri lyö puukolla. se on isku ja saman tien kuolema, siinä pitäs ilmeisesti painaa ympyrää,x tai r1. mut ei yläkulmas on sellanen kieltomerkki ja vaik kuin olen yrittäny eri nappei painella, niin aina tulee kuolema, onkohan tuossa jonkin asteinen bugitus,vai?? jos joku tietää, niin vinkkiä. kenttä on natlas mines
anniversary
reinikainen
5662
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
taitaa pelissä olla joku saatanallinen virhe vissii ympyrää kun pitäs painaa niin ei onnistu keskel ympyrää on viiva...
ympyrää heti kun se ilmestyy ruudulle.
Jos painaa liian myöhään niin sitten siihen ympyrään tulee viiva ja lara kuolee. Jos sekään ei toimi niin sitten siinä on bugi. Kannattaa sulkee kone ja yrittää uudelleen.
joo, yritetty on painaa heti kun se kohtaus alkaa, mut ei siin on koko ajan se viiva, ja olen jo parii kertaa alottanu alusta, mut ei aina vaa bugittaa ja tämäkös pistää vituttamaan. taitaa jäähä 2 viimistä tasoa pelaamatta, jos ei ihmeitä tapahu. perkele.
päivän pelitauko ja yritä sitten uudestaan. Kyllä on ihmeellinen bugi XD
joo, kai se on uskottava et ei se mihkää muutu, pelasin egyptin vikan osion, ja sit uuestaa ton natlaksen, kai se on pelattava aiempia kenttiä, ja haettava reliikit,ja sit pelattava croft manor,ja sen jälkee viiä peli divarii.