Jes! Olen vihdoin onnistunut yhdessä tavoitteessani. Nimittäin saamaan jollakin keskustelupalstalla uskomattoman sanahelinän pelkällä trollaamisella!!! AAAAHHAHahahahahah Uskomattoman tolloa porukkaa, kun eivät osaa lukea rivien välistä! Edes uskontokanavalla kukaan ei ole vetänyt näin massiivisesti hernettä nenään vaikka olen yrittänyt provosoida kaikilla mahdollisilla tavoilla. Uskontokanavan väki on osannut tulkita viestini trolleiksi, eivätkä ole viitsineet edes vastata niihin... toisin kuin täällä! Onko se sittenkin totta, että konsoleiden käyttäjät ovat tyhmää porukkaa!?! Näyttää siltä! Mutta se on ainakin fakta että suurin osa jotka ovat vetäneet sen herneen nenään kirjoitusteni perusteella, ovat alle 20 vuotiaita, tekstin laadun perusteella. Kun tulee sitä kirosanaa kuin naapurin kuusivuotiaalta konsanaan, eikä perusteluja edes ole osattu kirjoittaa. On se vaan säälittävää!
Erityisen kiitollinen olen siitä, että minusta kirjoitettiin jopa KAKSI kokonaan minulle tarkoitettua viestiä! HUUUaahhhaahahhhaha *NAURUA!!!*
Ps. Olisiko teksti tämäkin trolli??? Sen saatte itse päättää.
Erityisen kiitollinen olen siitä, että minusta kirjoitettiin jopa KAKSI kokonaan minulle tarkoitettua viestiä! HUUUaahhhaahahhhaha *NAURUA!!!*
Ps. Olisiko teksti tämäkin trolli??? Sen saatte itse päättää.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tai ehkä täällä on mielipiteiltään vahvempia ihmisiä. Ja onko todellakin niin, että PC:tä ylistävät ovat niin typeriä, että tulevat tänne uhoamaan ylemmyyttään? Uskommattoman typerä tyyppi. Ainakin tyypin halukkuus kirjoittaa peikkoja paikalle on selvä osoitus henkilön keskimääräisistä sosiaalisista taidoista, jotka arvioin julmetun heikoiksi.
Peikko on joka tapauksessa vaarallinen olento. Suosittelen paloittelua ja syömistä. Erityisen iloinen olen siitä, että tyyppi jatkaa yhä peikotteluaan, vaikka on jo useasti osoittanut olevansa typerä kuin saapas, joka ei osaa perustella mitään mielipidettään millään.
Ja The Raakku se vaan jaksaa itkeä ja yrittää epätoivoista konsoleiden puolustusta. Sääli! What did you expect from the console users.
Ja se jokin omintuinen kissaotus jaksaa yrittää olla sarkastinen, mutta on vain ja ainoastaan todistanut kaikille, mukaan lukien itselleen olevansa typerä ja oppimaton. Mutta mitä muuta voi odottaa 10-vuotiaalta?
No voi hurjaa, nyt on kyllä the raakkujalla sellainen vaippaihottuma päällä että oksat pois. Tässä sen taas näkee kuinka tyhmä ihminen voi olla. the raakkuja yrittää pelastaa viimeisetkin itsetunnon rippeet kun tajusi, että kaikki olikin provosointia, mutta turhaan. Enää ei the raakkuja voi nostaa pisteitään minun silmissäni. Kerran luuseri, aina luuseri!
mites työ jaksatte tuollasta?pc ja konsolit on perseestä menkää hiihtämään vaikka
TOS ON ASENNETTA!!!!! KAIKKI POIS KONSOLIEN JA TIETOKONEIDEN ÄÄRESTÄ JA HIIHTÄMÄÄN!!!!!