Mistä kuraläpät?

Eli kiesi on vuoden ikäinen Corolla:

Mistä kuraläpät? Voisin tietenkin viritellä jotkut kumipitsat itsekin mutta olisiko jossain myynnissä ihan valmiiksi mietitty nimenomaan Corollaan tehty satsi?

Siis mikään "one size fits all" poraa reiät ja napsauta poppareilla kiinni ei sitten käy.
31552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistähän mahtaisi löytyä corollaan originel läpät? hmmm... s-marketista!

Äänestä

Käy ostamassa Toyota-liikkeestä, maksaa noin 30 euroa pari.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Teiden kunkku kirjoitti:

Eli kiesi on vuoden ikäinen Corolla:

Mistä kuraläpät? Voisin tietenkin viritellä jotkut kumipitsat itsekin mutta olisiko jossain myynnissä ihan valmiiksi mietitty nimenomaan Corollaan tehty satsi?

Siis mikään "one size fits all" poraa reiät ja napsauta poppareilla kiinni ei sitten käy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu