Terve!
Tuli vaan mieleeni,että kuka mahtaisi olla Kallion korvaaja Serbia-peliin? Ketä Suomella oikeastaan on laittaa tuonne vasempaan laitaan?
Serbiassa ei kuitenkaan voida vain "kokeilla" vaan kyseiselle paikalle tarvitaan suht "jalallinen" kaveri.
Miten on? Osaisiko kukaan arvioida?
Kuka Kallion tilalle?
3
166
Vastaukset
- suomialpeille
Ite ehdottaisin Nymanin Aria tai Kuivaston Tonia, vaikka molemmat periaatteessa onki keskuspuolustajia, mut tuskimpa niitä vasemman laidan puolustajia nyt mistään tähän hätään löytyy... Tai sitte Saarisen Janne takasin maajoukkueeseen!
- jep jep
Noita samoja nimiä mietin päässäni.Saarinen on itseasiassa nimi joka ei tullut mieleen mutta missä ois toisaalta ihan logiikkaakin.
Oon käynyt katsoo aika monta Saarisen peliä ja täytyy sanoa et kaveri on yllättävän "hazardi" sen pallon kanssa aina välillä.Kokemusta on,mut jotenkin aina välillä tulee aivan käsittämättömiä mokia-mut kenellepä ei tulisi.. - HUUHKAJABOY
jep jep kirjoitti:
Noita samoja nimiä mietin päässäni.Saarinen on itseasiassa nimi joka ei tullut mieleen mutta missä ois toisaalta ihan logiikkaakin.
Oon käynyt katsoo aika monta Saarisen peliä ja täytyy sanoa et kaveri on yllättävän "hazardi" sen pallon kanssa aina välillä.Kokemusta on,mut jotenkin aina välillä tulee aivan käsittämättömiä mokia-mut kenellepä ei tulisi..Iiro Aalto on ollut pelipaikallaan kauden kuningas HJK:ssa. Rohkea ratkaisu kehiin. Tai sitten Veli Lampi. Nure Nurmelakin voi pelata pakkia tietty.
huuhkaja.spreadshirt.net :-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2629416IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3206585Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?681574Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61371Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.921205- 1091141
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut721013Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin40842Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23736MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311728