Siis huh,huh mitä asiakaspalvelua tällä ko.huoltoasemalla on!!Sielä ei käy Visa Electron ainoastaan käteinen, ja myyjä alkoi huutamaan meille kun painoi kassakoneeseen vääriä hintoja, että hän joutuu maksamaan omasta pussistaan ja verottaja ei usko jos hän korjaa kassakuitin oikeiksi.Haukkui lopuksi asiakkaat, kun ei ollut käteistä rahaa!!!
Ihmettelen miten tälläistä voi sattua vielä nykypäivänä Suomessa???
Sen sanon että toista kertaa en mene ikinä tuohon läävään, toivottavasti menee konkurssiin mahdollisimman pian!!!!
Ihmettelen miten tälläistä voi sattua vielä nykypäivänä Suomessa???
Sen sanon että toista kertaa en mene ikinä tuohon läävään, toivottavasti menee konkurssiin mahdollisimman pian!!!!
Vastaukset 8
Vanhimmat
ihan oikein teki,ne electronit joutaa hevon perseseen,tiedätkö mistä tunistan pers aukisen,sillä on maksettua puhe aikaa kännyssä ja elotronit päässä. on ei hallitse omaa elämää.
nämä korttipelajat jotka kerää 50 ihmisen jonon taakseen kun yrittävät ostella tyhjillä korteillaan
Kauppoihin pitäisi saada omat kassat käteisellä maksaville asiakkaille jossa ei korteilla maksavat jupit elvistele.
Eikös Tuuloksen St1 ole kylmä asema?? En ole siellä nähnyt kassoja ja myyjiä, vaan pelkän automaatin,ja se ei ole mitään huudellut
kuulostaa ihan kahvila-konditoria kirsikan "asiakaspalvelulta". Toimii niissä st1:n tiloissa. olisit koettanut käydä vielä vessassa, se hullu akka ois saanut hepulin. Suosittelen kaikkia kiertään sen paikan kaukaa.
Taidanpa käydä kokeilemassa ihan vittuillakseni konditoria kirsikan vessaa.
Mutta kokeile niin, että menet vain vessaan, älä siis osta mitään. Siellä on lappu vessan ovessa, että muille kuin kahvion asiakkaille 1€.
Menin raukka sen euroni kanssa hiihtolomalla koittamaan vessaan pääsyä => kuuntelin kupla otsassa 20 minuutin saarnan ja päälle päätteeks se muija kävi tarkistamassa jälkeen päin, että vessa jäi kuntoon. Palo kyllä hihat, nyt jo vähän hymyilyttää =) Kyllähän sitä elämä on aika jännää, jos jokaisen asiakkaan jälkeen pitää käydä tarkistamassa vessa. Keskiviikko aamuisin sitä kaiken laiset huligaanit kulkee näilläkin seuduilla lasten kanssa pissimässä pöntön ohi, seuraavan kerran taidan kyllä tehdä niin =)
Laittaisi WC-käynnin hinnaksi 20€, niin kukaan ei turhanpäiten vessaa kuluttaisi.