RAKEBACK BETSSON

-IbeatU-

Tässä olisi tarjolla 40-45% rakeback diili batsonille.
Eli jos reikkaat alle 4999$kuussa saat 40% rakesta takaisin ja jos reikkaat yli 5000$ niin saat 45%. Kovalla pelaamisella(esim.4xNL100 pöytiä yhtäaikaa muutama tunti päivässä)tästä irtoaa tuhansia dollareita kylmää käteisä lompakkoon vaikka pelaisit muuten vain break even peliä.
Lisäksi tarjolla olisi kun rekisteröidyt tätä kautta 1500$ talletus boonus(150%)
Eli kyseessä on todella mehukas tarjous...hyödynnä tämä tarjous klikkaamalla alla olevaa linkkiä ja rekisteröidy englannin kielisten ohjeiden mukaan crazyrakebackiin ja sit luot tilin betssonille ohjeiden mukaan, ja ei muuta ku tienaamaan.
http://www.crazyrakeback.net/register&referral_id=2283

Hyviä pelejä!

0

393

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

        kuka kaipaa ja ketä ?
        Ikävä
        133
        10609
      2. Pieni häivähdys sinusta

        Olet niin totinen
        Ikävä
        52
        5100
      3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

        r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
        NATO
        43
        2301
      4. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

        Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
        Ikävä
        106
        2103
      5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

        Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
        Ikävä
        28
        2006
      6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

        Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
        Kemijärvi
        13
        1631
      7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

        Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
        Nurmes
        41
        1452
      8. Tiedän kuka sinä noista olet

        Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
        Ikävä
        29
        1134
      9. Känniläiset veneessä?

        Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
        Nurmes
        33
        1081
      10. Rakastuminenhan on psykoosi

        Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
        Ikävä
        54
        997
      Aihe