minkä ikäiseksi teidän hiiret ovat parhaimmillaan eläneet? omani on kohta 2v, eikä näytä mitään vanhenemisen merkkejä.
hiiren ikä
söpöö
2
433
Vastaukset
- liero
Meillä vanhin hiireni, Sillipitsa, eli ehkä yli 3v. Kuitenkin se oli meillä 2,5v ja jo tullessaan se oli ainakin puolivuotias. Vanhan hiiren kanssa kannattaa katsoa, ettei tule kasvaimia, jotka ovat ikävän yleisiä hiirillä.
- mun rakkaat hiiret
Mun hiiret oli puol vuotiaita ku ne tuli meille ja nyt kuoli toinen joka oli kuollessaan melkein 2 vuotta ja sen nimi oli pirkko ja sit toinen hiiri on nyt kaks vuotta ja elää vielä, ja tän mummelin nimi on tylli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1406653
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1495739- 1234891
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.434490Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?523892- 623061
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.522966Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m242402- 422270
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢152197