Pidätkö sinä tai lapsesi tsekkiläisestä punanenäisestä Myyrästä, joka on näkynyt MTV3:n juniorikanavallakin?
Jos lapsukaisesi tahtoisi itselleen oman Myyrän niin niitä myy Ipanalle Ky, www.ipanalle.fi Siellä on myös jo vähän isommille mm. penaali kouluun. Myös Myyrän ystäviä on tarjolla eri muodoissaan. Sortimentti kuulemma kasvaa.
Espoolainen Sellossa ollut liike Lapsenmaailma on sulkenut ovensa. Sieltä ei enää saa Myyrä-pehmoja. Kampista löytyy Isonkarhun kaupasta.
Omaatko Myyrämäisiä muistoja?
Pidätkö sinä tai lapsesi Tsekkiläisestä Myyrästä?
Lonelywolf25
1
446
Vastaukset
- Mummo11
Lelutalo.fi myy myös Myyrä tuotteita ja dvd levyjä löytyy myös!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 971691
- 741474
- 501397
- 571316
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041288SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p9965- 36827
- 60771
- 49754
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41745