satutteko tietämään jonku salaseuralaisen nimen sieltä akatemia simulunista(siis sieltä aavikko akatemiasta),ku jos jollain on sim siel sala seuras ni se vois ehk kattoo et mikä sen nimi.Mut jos ei kukaa just siltä tiedä mitää nimee ni kaikki sala seuran jäsenien nimet käy.Ja tähän lopuks et miten hyvin sellanen salaseuran jäsen pitäis tuntee??
KIITOS!
Satutteko tietämään!!
utelias(tosi)
3
387
Vastaukset
Sun pitäis ystävystyy 3 salaseuralaisen kanssa, ainakin mulla kävi niin, ja sitten joku ilta ne tulee hakemaan sut salaseura paikkaan missä on muita salaseuralaisia yms.
- salaseuralaiset
siitä, että heillä on sellainen punaiset housut ja sellainen tumma jakku, missä on rinnuksessa laaman kuva. Heitä kun bongaat muutaman yhteisötonteilla (itselläni niitä pyörii yhteisötonteilla koko ajan) ja sitten vaan tutustumaan. Simien nimet vaihtelevat peleittäin, eli minulla ei todennäköisesti ole saman nimisiä npc-simejä pelissäni.
- oikein paljon
kiitos!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1871868
- 1121026
- 99947
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20717- 52684
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42588Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä28544Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m174536Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45518Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;199473