Olemme lähdössä Tunisiaan syyskuun puolivälissä viikoksi. Kuinka pitkään uskaltaa odottaa äkkilähtöjä, paljonko hinnat tippuu??Onko kellään kokemusta?Paikka se ja sama.Eka kerta Tunisiaan.2 aikuista ekalle yht.aurinkolomalle.Vinkkejä vastaanotetaan.
tunisia
berika
1
750
Vastaukset
- Ei mene jakeluun
Jos sulla on tietty kohdevalinta, eli haluatte siis Tunisiaan, huomioi myös, että sillä aikaa, kun odotatte niitä äkkilähtöjä, se normaalihintaisten matkojen kiintiö voi täyttyä.
Toisin sanoen myyvät sulle eioota. Äkkilähtö on ihan jees silloin, jos haluat "jonnekin lämpimään" ja tartut kiinni siihen, mikä eniten miellyttää. Se voi olla yhtä hyvin Tunisia kuin joku Kanarian kohteista.
Itse en koskaan käytä äkkilähtöjä, ei ole aikaa selata tarjontaa, enkä halua mitään ylläreitä, jossa hotelli voi vaihtua matkan aikana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t745068- 332851
- 402574
Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin261973Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐401912Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?291759- 951752
- 1671617
Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241358Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät941220