Onkohan jollain kokemusta noista rckaupassa myynnissä olevista sähkömoottorilla varustetuista autoista, lähinnä kiinnostaisi tuo HBX Buggy Max malli 149e hintaan. Ovatko ihan leluja vai ajelisiko tuommoisella peruskäytössä ja miten ylipäätänsä on sähkömoottoreilla varustettujen pelien huoltaminen, tarviiko/onko vaikeaa. Polttikset ainakit ovat tuntuneet omille taidoille hieman liian vaativilta :)
http://www.rckauppa.fi/ ?
2
1034
Vastaukset
- Pilvipuhuri
No ensinnäkin jos krossaria halajat niin eipä kannata mitään 150e lelua ostaa, jos lelun haluut niin lelukauppaan nikkoa ostamaan:D Tourinkia ehkä ajelis halvemmalla autolla, mut krossarilla ajetaan nimenomaan krossia ja pärrä on kovilla.
Varmaan halvin >KESTÄVÄ< readysetti polttis krossari on hobao, maksaa 400e - 500e en muista hintaa tarkalleen. Olin tota krossaria ostamassakin jossain vaiheessa mut luultavasti ostan sen ens keväänä. Sähkösistä en niin paljoa ole perillä kun oma vanha sähkis pölyttyy jo kaapissa polttiksen tieltä poissa.
Ootko polttista kokeillut? Et oo koskaan valmis kuule polttikselle ajamalla sähkäriä. Sähköset on todellakin paljon helpompia hoidettavia mut niistä puuttuu se koko jutun ydin. Polttiksesta kuuluu mahtava ääni ja jotenkin kaikki se polttius houkuttaa. Ei tarvii todellakaan välttämättä ostaa mitään surkeeta sähkölelua. Jos ostat sähkön niin osta kunnollinen, ennemmin kyllä hyvä polttis.- asdff
saanko lisää että vitun hidasta toimitusta, sähköposteihin ei vastata
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1372759Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2682350Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?221423- 1151112
- 971064
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041023Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13962Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La57851Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.282810Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50791