http://www.rckauppa.fi/ ?

Dorssi

Onkohan jollain kokemusta noista rckaupassa myynnissä olevista sähkömoottorilla varustetuista autoista, lähinnä kiinnostaisi tuo HBX Buggy Max malli 149e hintaan. Ovatko ihan leluja vai ajelisiko tuommoisella peruskäytössä ja miten ylipäätänsä on sähkömoottoreilla varustettujen pelien huoltaminen, tarviiko/onko vaikeaa. Polttikset ainakit ovat tuntuneet omille taidoille hieman liian vaativilta :)

2

995

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pilvipuhuri

      No ensinnäkin jos krossaria halajat niin eipä kannata mitään 150e lelua ostaa, jos lelun haluut niin lelukauppaan nikkoa ostamaan:D Tourinkia ehkä ajelis halvemmalla autolla, mut krossarilla ajetaan nimenomaan krossia ja pärrä on kovilla.

      Varmaan halvin >KESTÄVÄ< readysetti polttis krossari on hobao, maksaa 400e - 500e en muista hintaa tarkalleen. Olin tota krossaria ostamassakin jossain vaiheessa mut luultavasti ostan sen ens keväänä. Sähkösistä en niin paljoa ole perillä kun oma vanha sähkis pölyttyy jo kaapissa polttiksen tieltä poissa.

      Ootko polttista kokeillut? Et oo koskaan valmis kuule polttikselle ajamalla sähkäriä. Sähköset on todellakin paljon helpompia hoidettavia mut niistä puuttuu se koko jutun ydin. Polttiksesta kuuluu mahtava ääni ja jotenkin kaikki se polttius houkuttaa. Ei tarvii todellakaan välttämättä ostaa mitään surkeeta sähkölelua. Jos ostat sähkön niin osta kunnollinen, ennemmin kyllä hyvä polttis.

      • asdff

        saanko lisää että vitun hidasta toimitusta, sähköposteihin ei vastata


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oulaisen vaalitulos: Vahva alku, mutta lisää toimia tarvitaan

      Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus
      Oulainen
      16
      7150
    2. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      197
      2510
    3. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      102
      1947
    4. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      76
      1517
    5. Exän käytös hämmentää (taas)

      Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k
      Sinkut
      191
      1069
    6. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      41
      980
    7. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      46
      949
    8. Miksi sä olet jatkanut tätä näin pitkään?

      Kerro tai vaikene iäksi
      Ikävä
      77
      853
    9. Sä tiedät rakas

      Mitä toivon. Olisit vain rohkea ❤️
      Ikävä
      45
      729
    10. Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."

      Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka
      Tv-sarjat
      7
      708
    Aihe