Uusivuosi Lontossa ??

Moi Lontoossa asuvat ja siellä matkanneet! Oletteko olleet uutena vuotena Lontsussa? Onko minkälaista special menoa? Ja entä hintataso esim hotellimajoituksissa, onko rajusti korkeampi kuin muina talviaikoina?
-Minttu
1561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En ole ollut, mutta nyt menossa. Hotelleissa ei tunnu olevan mitään special hintoja. Voit itse katsoa vaikka ebookersilta.

Kaupungissa on tietty ilotulitukset ja uuden vuoden päivänä paraati keskustassa. Eli sellasta perus ison kaupungin uusi vuosi meininkiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olen Minttu kirjoitti:

Moi Lontoossa asuvat ja siellä matkanneet! Oletteko olleet uutena vuotena Lontsussa? Onko minkälaista special menoa? Ja entä hintataso esim hotellimajoituksissa, onko rajusti korkeampi kuin muina talviaikoina?
-Minttu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu