Ostin OKTn Espoosta

Hinta yli 600tE hienolla paikalla. Velkaa ei ole Euroakaan.

Hyvää jatkoa vaan kaikille jotka jaksavat täällä vuodesta toiseen louskuttaa nousua tai laskua. Ei voisi vähempää kiinnostaa.
5530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

se vaan on. Hienoa, että jaksoit ilahduttaa meitä näin postiivisella provolla.

Äänestä
  • Hieno tunne kiikuttaa panttikirjat omaan tallelokeroon. Suosittelen.

    Äänestä

halpa, ostit siis viime vuonna.

minäkin olen tuollaisia 6 rakentanut,
ostanut pihaan pari uutta autoa ja matkailuauton,
eikä lainaa,
ja tuloni vaan pari tonnia kuukaudessa.

Äänestä

onneksi olkoon. Kyllä meitäkin nyt hymyilyttää kun lainat maksettiin pois ja 400 000 jäi säästöön.

Äänestä
  • Tuskinpa 200.000€lla sitä rakensitte tontteineen neljä vuotta sitten :-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei lainaa kirjoitti:

Hinta yli 600tE hienolla paikalla. Velkaa ei ole Euroakaan.

Hyvää jatkoa vaan kaikille jotka jaksavat täällä vuodesta toiseen louskuttaa nousua tai laskua. Ei voisi vähempää kiinnostaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu