Vieläköhän näistä irtoaa nykymittapuun mukaan kelvollinen ääni ulos. Oma korva ei ainakaan moitittavaa löydä. Mittarina oma korva on joskus aika huono, vaikka onkin toisaalta paras mahdollinen :) 15-20 v sitten nuo kuulokkeet taisi olla aikalailla huipputavaraa. Laittaa vaan mietityttämään, kun nyt kehutaan huippuhyviksi jotain 50 euron rimpuloita.
Onko joku kokeillut johdon vaihtamista? Korvapehmusteita saa ainakin tilattua ulkomailta, mutta postikulujen kanssa hinta on useita kymppejä. Tuohon malliin sovitettua tarvikejohtoa en netistä löytänyt. Leikkaa ja liitä -tapa on sitten viimeinen konsti, jos ei muuta keksi.
Sennheiser HD 540 Reference
sexstories.fi
1
1278
Vastaukset
- Hyvät kuulokkeet
Itse korjautin odottaessa ko kuulokkeet. Kuuntelin uusia ja eivät olleet yhtä tasapainoisesti soivia - ainakaan kohtuuhinnoissa. Uudet tyynyt maksoivat muutaman kympin. Samalla rahalla ei olisi saanut lähellekkään samanlaisia vermeitä.
Johto oli ok, joten sitä en vaihtanut.
Huolto oli Helsingissä.
Partfix Oy, Halsuantie 2, 00420 Helsinki
Puh. 0400 700 172
Soita sinne ja kysy tarkat hinnat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-185858Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite845472- 1253494
Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin933462- 1211231
- 571177
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301112- 38909
- 45903
- 25859