heitettyl äppä

" kaikki mitä puhdistamoista lasketaan luontoon on nuo aineet poistettu .vesi joka ojaan lasketaan puhdistamosta on juotavaa ,liete joka on kompostoitu on mullan tasoista ehkä parempaa.kjöh."


Nyt vain njöffi lasilliselle puhdistamoputken ääreen.
1421
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

läheisestä asiasta. P***apäähän hän onkin niin misei sellainen puhdistamolta joisikin. Lisäksi on sen verran laiska ettei viitsi puhdistamojen ympäristölupia googlailla että näkisi mitä sieltä läpi menee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eräs palstan vakikirjoittaja kirjoitti:

" kaikki mitä puhdistamoista lasketaan luontoon on nuo aineet poistettu .vesi joka ojaan lasketaan puhdistamosta on juotavaa ,liete joka on kompostoitu on mullan tasoista ehkä parempaa.kjöh."


Nyt vain njöffi lasilliselle puhdistamoputken ääreen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu