Miten teitä on kosittu, haluan kuulla jotain hauskoja kosinta menoja. Mielestäni söpöä oli kun mies oli laittanut naiselle sormuksen tämän nukkuessa ja kyseiseltä naiselta meni 3 päivää ennen kuin huomasi sormnuksen...heh he.
Ihemtteli päivisin mitä mies myhäilee ja hihittää.
Ihemtteli päivisin mitä mies myhäilee ja hihittää.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hyi hitto ei pese sit usein käsiään yms.. *oks*
Mahtaa olla sekä henkilökohtainen että keittiöhygienia täys kymppi. Enpä tuossa taloudessa salaattiin koskisi!
Ei sitten kukaan muukaan huomannut sormusta? Olisi noloa, jos joku huomaisi ja kysyisi oletteko menneet kihloihin? Täh...??
Ja mitä, jos nainen ei haluakaan kihloihin?
Mulla itselläni kesti jonkin aikaa tottua sormukseen. Ei sitä voinut olla huomaamatta aluksi. On tosin aika leveä.
Juu ja tosiaan se käsienpesu...?
jos hänellä oli jo runsaasti sormuksia joita hän ei ota pois pestessä käsiä? Eikä ollut ottanut niitä pois myöskään siksi ettei ollut tehnyt salaattia tai leiponut lähiaikoina vaan tehnyt ihan perus ranskalaisia ja nakkeja :D