Olipa kerran Dirty Dancer. C-luokan kilpatanssija, joka onanoi Blackpool mielessään. Koskaan hän ei tuonne kilpailemaan päässyt, kun ei ole lahjoja.
Lahjattomana hän suutaan aukoo. Lavatanssijoita haukkuu. Paineitansa noihin purkaa, kun itsestään ei mihinkään oo.
Sen pituinen se.
Lahjattomana hän suutaan aukoo. Lavatanssijoita haukkuu. Paineitansa noihin purkaa, kun itsestään ei mihinkään oo.
Sen pituinen se.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Itseni melkein kuralle. Tosi hyvä!!!!
"Itseni melkein kuralle. Tosi hyvä!!!! "
Mistä kohtaa??
Nää, Humppista on paljon kivempi pilkata. Se on niin räjähdysherkkä kaveri. Kiva kattoo ku puuskkuttaa :)
Ei ollut minusta mikään vitsi.
Kuulosti kylmältä faktalta!
"Ei ollut minusta mikään vitsi.
Kuulosti kylmältä faktalta! "
faktaahan tää palsta tarjoaa tuutin täydeltä :DD
DD on myös antanu itsestää nniin katkeran ja kyynisen kuvan et mitä välii,koko ajan pahan tahtoisesti ivaamassa muita.Kyl sitä voi vähän potkia.
Ei tartte olla niin täynnä itseään et voi kuvitella et on aina vaan oikeassa ja voi muille sanoo mitävaan. Joskus nolottaa niin hitosti,tietääkö DD mitä on myötähäpeä.
Sitä tunnen usein kun juttujaan luen.
heheee