missä...

teidän mielestä menee pettämisen raja??
Aurinkoista kesän alkua kaikille..!!:))
Eiks ole ihanaa ku kesäloma alkaa??=)
Pääsee viettää tavallista enemmän aikaa jätkäkamun kans...:)

oih, niin onnellinen...
2205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siinä, jos lähtee puolustamaan Somaliaa Suomen vastaisessa sodassa.

Äänestä
  • ootsä tyhmä joku vammanen??
    miten toi asia tähän liitty?
    vastaa kysymykseen tai painu muualle!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minna...:) kirjoitti:

teidän mielestä menee pettämisen raja??
Aurinkoista kesän alkua kaikille..!!:))
Eiks ole ihanaa ku kesäloma alkaa??=)
Pääsee viettää tavallista enemmän aikaa jätkäkamun kans...:)

oih, niin onnellinen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu