MARIAN SOISI JÄÄVÄN!!!!

Todella persoonallinen tyyppi, mitä sitten vaikka keimaileekin, tuopahan ainakin viihdettä taloon! Ja on vielä kauniskin. Varmasti viihdyttää jatkossakin! =)
4288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

teinipissis.Ei muuta --> ulos ja äkkiä

Äänestä

No se on sama joka vuonna.

Ensin heivataan ulos ne henkilöt, jotka toisivat ohjelmaan dramatiikkaa ja käänteitä.

Ehkä kun ollaan tarpeeksi monena vuotena BB:tä katseltu, väki osaa jo äänestää sen puolesta, että jotain todella tapahtuu. Nythän "tapahtujat" pistetään ulos ensimmäiseksi.

Äänestä

Poijjaat sais hangata kunnolla rysybimbon meikit veke!

Äänestä
  • on kunnon rinnat! Ja sentään edes vähän lihaa luiden päällä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MariaFani--_- kirjoitti:

Todella persoonallinen tyyppi, mitä sitten vaikka keimaileekin, tuopahan ainakin viihdettä taloon! Ja on vielä kauniskin. Varmasti viihdyttää jatkossakin! =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu