YÄK YÄK ja viellä kerran YÄK tälle koiratappeluita järjestävälle bittbulli kasvatustoiminnalle jonka silminnäkijä tv-ohjelma esitti. Tulipa vain mieleen:
Onko tässä maailmassa tärkeämpää suoranaisesti yrittää vittuilla muille koiransa kuitenkin HYVIN hoitaville kasvattajille koirien koosta,tyypistä, menestyksestä tai menestyksettömyydestä / epäonnistumisesta ja antaa hiljaisuudessa, kaikessa rauhassa tuollaisen törkeän koiratappelu bisneksen kukoistaa. Heittäkää jo helvettiin toisten haukkuminen ja pentutehteista puhuminen. Mikään / kukaan 1-2 pentuetta vuodessa kasvattava kasvattaja EI OLE pentutehdas. Kiinnittäkää HUOMIO esim.nyt esitettyyn silminnäkijä dokumenttiin ja TODELLISEEN elämään / kurjuuteen mitä koiramaailmassa voi OIKEASTI olla.
Silminnäkijä
dokumentti
2
1357
Vastaukset
- Piipertäjä...
Näille vitun sadisteille pataan ja kunnolla, muuta en toivo!
- MMLÖÖS
SAIRASTA JA KUVOTTAVAA..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?4616065Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.2252183Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3831950- 1231130
Kuvataiteilija Johanna Oras lataa mielipiteensä Miina Äkkijyrkästä Farmilla: "Miinahan oli..."
Oho! Johanna Oras ottaa kantaa kollega-Äkkijyrkän Farmi-puuhiin. Farmi Suomi -realityssä koettiin v. 2024 todellinen yl51064- 281031
- 77892
Olet vieläkin täällä
Tunnen energiasi. Tunnen että ajattelet minua. En aio koskaan enää ottaa sinuun yhteyttä. Voit ottaa minuun, jos itse h60874Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel60755- 39754