Tän piti olla siistimpi kausi.

Eikä mitään rivouksia asukkaiden suusta, yks ukko menee naisten makkariin. (Omasta halusta, vai tuottajien suunnitelma)

Sit pientä käpälöintiä. Tuottajat pistänyt vauhtia? JNE...
2672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se viimevuotinen tekosiveä pihtariremmi veti katsojaluvut ja mainostulot niin alas, että tälle vuodelle oli pakko kerätä vähän räväkämpi porukka.

Äänestä
  • peiton alla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joopa joo. kirjoitti:

Eikä mitään rivouksia asukkaiden suusta, yks ukko menee naisten makkariin. (Omasta halusta, vai tuottajien suunnitelma)

Sit pientä käpälöintiä. Tuottajat pistänyt vauhtia? JNE...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu