Nyt pimenee

Ei oo boxia..kait se joskus tulee ostettavaksi.
Koitetaan pärjätä ilman ja pitää emäntää hyvänä.
2207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kun emännästäsi loppuu "tekstitys", vedä pistokkeesi pois hänestä

Äänestä

pane sitä munkin puolestani. Tulisin itse panemaan sun emäntääs jos tietäisin osoitteen. :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näin se menee kirjoitti:

Ei oo boxia..kait se joskus tulee ostettavaksi.
Koitetaan pärjätä ilman ja pitää emäntää hyvänä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu