emulaatori

Mul on toi pcsx2 playstatin 2 emu kun siinä kysytään jotain biossista miten sen biossin saaa siihen valittuu


Ps toivottavasti ymmärsitte
2257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suosittelen, ettet mene säätämään niitä biosseja.
Saat konees aivan sekasin jos et tiedä mitä teet.

Äänestä
  • Koneen BIOS:seja ei kannata mennä säätämään, mutta siihen emuun tarttee Pleikka 2:n BIOS:it, jotka saat siirrettyä omasta pleikasta datakopilla koneelle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyn vaan kirjoitti:

Mul on toi pcsx2 playstatin 2 emu kun siinä kysytään jotain biossista miten sen biossin saaa siihen valittuu


Ps toivottavasti ymmärsitte

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu