Voi SAATAN.....

Onko joku joskus huomannut kysellä minkälaisia jarruja pyörissä on, ja miten niitä oikeesti käytetään. Saatana sentään, paljonko kone kiertää, paljonko on hevosia, kuinka paljon on vääntöä, kuinka nopeesti kiihtyy,kuinka kovaa kulkee.
Suurin osa ei edes osaa hyödyntää ns. "mopojen" tehoja.
2461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ota nyt kiireesti ne aamulla unohtuneet lääkkeet, ettei oireet pahene!!

-

Äänestä

... ja mistähän hoitolasta sitä tuli taas karatua? Mitäs jos tallustaisit nyt pikapuoliin takaisin... lääkärit ovat varmaan jo huolissaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Namu-setä kirjoitti:

Onko joku joskus huomannut kysellä minkälaisia jarruja pyörissä on, ja miten niitä oikeesti käytetään. Saatana sentään, paljonko kone kiertää, paljonko on hevosia, kuinka paljon on vääntöä, kuinka nopeesti kiihtyy,kuinka kovaa kulkee.
Suurin osa ei edes osaa hyödyntää ns. "mopojen" tehoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu