Terve... Ajattelin tehdä FSX peliin suomiservun... Se on nimellä suomiservu ja luultavasti aika paljon päällä... :) Ei muutakun lentäjät tervetuloa. Nickini on Jonze88FIN.
FSX Suomiservu pystyssä!
6
862
Vastaukset
- Jon.
Se on freeflight osiossa.
- Harmi että juuri nyt
en ehdi kokeilemaan, mutta aivan varmasti tulen kokeilemaan tässä ihan lähitulevaisuudessa.
- Jonze88
Selvä.. Laitan servun pystyyn taas tänään klo. 16 jälkeen.
- Jonze88
Niin, olen Jon, rekattu nimim vain tämä.. Kannataisiko meidän sopia jotku rehvit FSX:ään? Eli koska pistän taasen servun pystyyn? :D
- Jonze88
sellainen asia, että voisi vaihtaa messengerosoitetta, jos vain sopii... Mun ossa on [email protected]. Lentelemisiin.. :)
- Tondels
Jonze88 kirjoitti:
sellainen asia, että voisi vaihtaa messengerosoitetta, jos vain sopii... Mun ossa on [email protected]. Lentelemisiin.. :)
Täytyy etsiä, kunhan kello on jotain muuta kun mitä nyt on...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1054124Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv572338Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?741600Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko61093- 66844
- 21813
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu118803- 39782
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50769- 62768