hulluja

99.9% hulluja kaikki menkää hoitoon tai lopettakaa ne aineittein syönnit
2263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ole huoletta. Kerromme kyllä sinullekin toimintaohjeet hyvissä ajoin, ennen kuin varsinainen toiminta planeetallamme alkaa.

Äänestä

Miten määrittelet hullun ? Olet oikein laskenut että 1 sadasta on "tervejärkinen"(normaali? eli tavallinen maan tallaaja). Se parhaiten nauraa kenellä on vahvin lääkitys ;P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jussi kirjoitti:

99.9% hulluja kaikki menkää hoitoon tai lopettakaa ne aineittein syönnit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu