Treffikokemuksia?

Millaisia kokemuksia teillä on vaikkapa suomi24 treffipalstan perusteella järjestetyistä treffeistä, onko se vaivan arvoista?
31245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin ainakin niillä useilla naisilla on hyviä kokemuksia jotka ovat päässeet minun kanssa treffeille, eivät ole pettyneet.
Mutta itse harmittelen sitä että olen jahkaillut aina treffeille menoa viikon ajan. Sillä aikaa moni treffi-palstan nainen onkin lihonut n. 10kg ja ikääkin tullut kuvan kasvoihin monta vuotta.
Mutta naisille minä olen ollut sen arvoinen etteivät ole katuneet ja joidenkin kanssa olen jopa uudelleen suostunut tapaamaan.

Äänestä

Muutama vuosi sitten tuli tavattua puolen vuoden aikana noin kymmenkunta naista suomi24:n kautta iältään 23-30wee.Kaikki hyvin päättyneitä yhden yön juttuja eli kumpainenkin osapuoli sai mitä halusi.Suosittelen.

Äänestä

Sai kahdessa päivässä liki 300 vastausta ja kaikki ukkomiehiä. Pitihän miu sitte muutamalle antaakkin, mainostivat niin hyviksi ihtiään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paikallisittain. kirjoitti:

Millaisia kokemuksia teillä on vaikkapa suomi24 treffipalstan perusteella järjestetyistä treffeistä, onko se vaivan arvoista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu