Vasta muutamia kuukausia tähän mielenkiintoiseen chat-maailmaan tutustuneena haluan esittää nimimerkille ~WaveHunter~ julkisen kutsun livetapamiseen kanssani.. tietysti julkisessa paikassa! Olet kirjoituksillasi herättänyt pohjattoman uteliaisuuteni.. kerrothan ajan ja paikan missä voisin Sinut tavata? Muutaman päivän varoitusajalla pystyn saapumaan mihin tahansa kolkkaan Suomessa.
Kaltaisesi henkilö on taatusti tapaamisen arvoinen.. kuten minäkin. Meitä ei ole montaa, jotka chattaavat kun ei muutakaan tekemistä oikein ole, mutta kirjoituksillasi olet taatusti ainoa lajissaan. Sellainen TÄYTYY tavata.
Eli: milloin ja missä? Minulle sopii siis (melkein) koska tahansa. Kustannukset eivät ole este!
Kaltaisesi henkilö on taatusti tapaamisen arvoinen.. kuten minäkin. Meitä ei ole montaa, jotka chattaavat kun ei muutakaan tekemistä oikein ole, mutta kirjoituksillasi olet taatusti ainoa lajissaan. Sellainen TÄYTYY tavata.
Eli: milloin ja missä? Minulle sopii siis (melkein) koska tahansa. Kustannukset eivät ole este!
Vastaukset 9
Vanhimmat
...pistit pahan Wavelle.Jos hänellä selkärankaa
niin hänen on vastattava ja tultava kanssasi tapaamiseen.Toivotan teille molemmille oikein antoisaa "kohtaamista" !
Aikaresurssit ovat ainut vaikeutus mutta aina sitä on muihinkin asioihin löytynyt niin miksei sitten tähän.
Itse olen myös sitä mieltä että mielenkiintoisia ihmisiä on hauska tavata, joten miksi ei sinua jos lukuisia muitakin.
Ihan vaan tulet ottamaan lahkeesta kiinni kun tapaat linjoilla niin sovitaan tarkemmin. siitä se lähtee.
~W~
Hassua!
sitten ilmoittaa oikea paino ja pituus, muuten saat palata samalla junalla millä tulitkin *virn*
Niinhän se oli että
Rehellisyys maan perii =)
Juttua nopeuttaakseni ajattelin ehdottaa tapaamisajankohdaksi tulevaa perjantaita (23.5.).
Tapaamispaikkana voisi olla vaikka H2O-kuppila (Helsingissä myös). Laitan nahkahosut ja neilikan rintaan, niin tunnistat minut :)
~W~
PS. Tuunko motsakarilla? Tiedän vain otanko kaksi kypärää.
Nyt narraat, ei sulla ole nahkahousuja lainkaan, sinähän inhoat niitä!!!!
Neilikka on kovin persoonaton, ota mielummin
miekkaliljan oksa, noin niin kuin vinkkinä.
Maailmassa on se joka, paitsi ettei uskalla omalla nikillään kirjoittaa, kirjoittaa toisen nikillä.
Grammasarjan olematon nyyhky.
aito ~W~
Perjantai käy hyvin.. esim klo 18.00? En tunne kaupunkia enkä sen kuppiloita, mutta JOS H20 on jonkin seksuaalivähemmistöjen paikka - lienee ymmärrettävissä että et ITSE aio ilmestyä paikalle ja koko tapaamisesi on siis pelkkää sanahelinää.
Mutta JOS ilmestyt.. kutsun mielihyvin muitakin chat-henkilöitä kyseiseen paikkaan. Tervetuloa!
Nahkahousuja en käytä sillä luotan kuljettajani taitoihin. Eli kypärän voit varata vain itsellesi.. NÄKEMISIIN!