ensin pitäisi vangin päättää haluaako hän fyysistä pakoa vai henkistä.fyysinen pako suomen vankiloista on erittäin helppoa.ei tarvitse muuta kuin päästä esim lääkärikeikalle.fyysisestä paosta kylläkin jää joka kerta kiinni.tietysti lämmin kesä jonka saa viettää siviilissä kavereiden kanssa on sen arvoista.tietysti jos vangilla on rahaa onnistuu hyvällä tuurilla pakoilla valtiovaltaa joskus vuosiakin.yleensä sitä rahaa ei vain ole.entäpäs henkinen pako, mitä sen eri muotoja voisi olla?olisiko pako esimerkiksi töihin vankilan sisällä mahdollinen?voin kertoa näin henkilökunnan edustajana että vartijat tykkää siitä paosta.mutta jos ajattelen asiaa vangin näkökulmasta, niin silloin suosittelen aivan eri asioita.jos vangilla on rahaa tai rohkeutta, voi hän hyvinkin saada käsiinsä erilaisia nappeja ja huumeita.nämä takaa erittäin hyvät päiväunet tai yöbileet.aikaa suoraan sanoen lentää pilvissä vankilassa ollessa(erittäin hyvä pako).lisäksi voisi ajatella sokerin,ruisleivän,näkkärin,appelsiinin yhdistelmää, joka tulee vangille erittäin halvaksi.jos vain maltat ottaa tätä kiljua yöaikaa, niin vartijat ovat niin laiskoja etteivät lähde pienellä porukalla sinun sellistä ratsailemaan tai kuljettelemaan muualle.nykyisin taas vankiloiden ollessa erittäin täynnä avautuu vangeille myös yksi tapa paeta.se on tietenkin poikien välinen seksi. koska vankiloissa on määrätty määrä sellejä joihin on pakko kaikki mahduttaa, osuu hyvin usein selleihin saman henkistä porukkaa.tästä on sitten vain pieni askel tai tässä tapauksessa luipautus hetkelliseen pakoon tästä synkeästä atmosfääristä.muista kuitenkin että myös vankipojalla voi olla kukkiva tuliainen.siksi olisi hyvä käyttää esim minigrip pussia tai elmukelmua kun harrastatte suolensisäistä rakkauden tunnustusta.muistkaa että sama kukka voi tarttua myös nieluusi kun siinä kuuskytluvun asennossa olette.
pako vankilasta
onnistuuko vai ei?!
2752
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Olitpas hienosti nyt saanut kirjoitettua niin asiallisen viestin ettei sitä voi mukisematta poistaa. Jee, saatiin vähän tuota kaikkien kaipaamaan poikarakkautta tännekin. Ootkos nyt onnellinen?
myöntää.kirjoittajalla taitaa olla oikeasti ammatillista näkemystä vankilasta.ja se poika juttu liittyy kyllä aina sinne vankilaan.sama juttu se on hämeenlinnassa naisten kesken.