Halpaa???? Pimeetä????

Eli mistä pärnussa voi ostaa halpaa/pimeetä viinaa,nuuskaa ja röökiä

Oon kuullu että esim. jotkut rekkamiehet myy kartsan 10€
31016
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei myydä alaikäisille,ei tupakkaa eikä viinaa,varsinkaan rekkamiehet ne on fiksua porukkaa.Mene nyt nukkuu,älä toisten mene isin koneella kirjoittaa luvatta,ositteesi saatu selville jo!

Äänestä

Muista että valtion juomissa on

ns hologram tunniste korkissa !

Äänestä

Viime vuonna kuoli 44 henkilöä

ja neljä sokeutui kun he

säästivät juoman laadussa !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asdfadsfasdfasdf kirjoitti:

Eli mistä pärnussa voi ostaa halpaa/pimeetä viinaa,nuuskaa ja röökiä

Oon kuullu että esim. jotkut rekkamiehet myy kartsan 10€

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu