onko sauli homo?!!

se sauli näyttää pikkasen homolta mut en oo iha varma?!
10909
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

On julkisesti tunnustanut olevansa homo.

Äänestä
  • vitun homo

    Äänestä

tunnustus on tehty

Äänestä

on BI.

:)

Äänestä
  • seksualihomo

    Äänestä

Sauli ilmoitti juuri ennen bb-taloon menoa olevansa täys homo, vaikka itse talossa onkin puhunut olevansa bi, siis taktiikkaa... Tosi symppis jätkä, joka saa ainakin mun pisteet. Mut selvästi on homo ja tykkää siis pojista.

Äänestä

sauli on aivan helvetin homo jätkä

Äänestä
  • homo mikä homo

    Äänestä

  • jees

    Äänestä

Sauli on homo

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


aivoläväri kirjoitti:

se sauli näyttää pikkasen homolta mut en oo iha varma?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu