Merensiniset, isot silmät paljastuivat hänen sysimustien, sekaisin olevien hiustensa alta. Hänen poskensa olivat yhtä helakan punaiset, kuin kaunis ruusu salaisessa puutarhassa.
Aroin ja empeilevin askelin tuo nainen kulki kohti myrskyävää meren rantaa.
Rannalla seisoi mies, aika nuori, mutta silti hyvin varttuneen näköinen. Miehellä oli pitkät tummat hiukset ja ruskeat nappi silmät. Hiukset hulmusivat tuulessa.
Mies huomasin tuon naisen. Hänen silmänsä iskeytyivät naisen ihanaan olemukseen. Hän katsoi naista kiihkeä loisto silmissään.
Nainen lähestyi kohti miestä, mutta hän ei uskaltanut luoda katsekontaktia miehen kanssa, tuo salaperäinen nainen.
Siinä he seisoivat muutaman metrin päässä toisistaan. Miehen silmät nuolivat pitkin naisen vartaloa, nainen tunsi sen.
Hän oli niin kaunis, ettei mies saanut silmiään irti naisen uhkeista muodoista…
Nainen katsoi miestä. Mies katsoi naista. Kiihko salamoi heidän silmissään. He lähentyivät toisiaan. Kuumotus poltti heidän vartaloitaan. Iho kostui. Himo heräsi.
He olivat lähekkäin. Kummatkin vain tuijottivat toisiaan…
Miehen lihaksikkaat kädet tarttuivat naisen lanteille. He sulivat toisiinsa. Hellästi nainen painoi huulensa miehen huulille. Hän nuuhkAISI MIEHEN HUUMAAVAA PARTAVETTÄ JA KIIHOTTUI SIITÄ NIIN PALJON, ETTÄ YHTYI MIEHEN KANSSA KIIHKEÄÄN SUUDELMAAN. Naisen kieli kosketti hellästi miehen kieltä. Miehen tutkivat kädet hieroivat naisen tiukkaa ja kosteaa vartaloa.
Naisen käsi hapuili miehen housujen päällä ja vihdoinkin hän löysi oikean paikan mistä hieroa. Elin oli täydessä potenssissaan. Nainen avasi miehen vyön ja housujen napit. Housut valahtivat maahan. Miehen boxereiden alla pullotti jäykistynyt siitin, uljaana pystyssä.
Nainen ja mies pianuivat makuu-asentoon hellän hiekan syleilyyn. Mies riisui naisen stringit. Hän oli jo todella kostea. Mies kumartui kieleilemään naista, pitkin häpykumpuja sekä kosketti välillä klitoristakin. Lopetti sitten.
Boxerit miehen jalasta lensivät kaaressa kohti pusikkoa.
Niin hän painui kohti naista. He suutelivat, suutelivat kiihkeästi ja hartaasti.
Siitin alkoi painua kohti naisen koskeaa puutarhaa. Se oli kuin käärme, jolle oli annettu lupa tulla sisään.
Ja niin he yhtyivät. Eläimelliset äänet raikuivat ja kaikuivat kohti taivasta…
Meren rannalla
4
4037
Vastaukset
- I am The BITCH
ootko savosta vai ehkä jopa Turusta-> pianuivat..... HAH HAH HAA
- Cecilia
..mä sille mitään voi jos kirjotin väärin!!!!!!!!!!!
- tämän tekstin kirjoittaja
luojan kiitos en ole saanut osakseni niin kuvaa rangaistusta osakseni
- Kutkakassi
...kiellän Sinua pehmopornoilemasta romanssisivustoillamme, sillä sikamaisuus pitää saattaa monikansallisella tasolla kunniaan!!!
Olet Kekilia kova (nainen, transsu, mies???), mutta Ripuliklubin luta-allas odottaa, ellet pehmoilua lopeta ja siirry aikuismaisiin sessioihin!
Pallejaan ikuisen romanssin toivossa piikkilankaan viritellen,
Kutkakassi.
http://www.sunpoint.net/~kutkakinky
suositellaan kaikille romantikoille. Ehdoitta!
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää2224515Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri4453288Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt142178Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa141840Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja51188- 741033
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar691025Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat25984- 75918
- 54916