Jee! Mä oon yhtä pitkä ku Angelina Jolie(lara Croft)
jee
LaraCroft
4159
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mun mielestä Angelina Jolie ei oikein sovi Laran rooliin. Näytellyt mm. pornovideoissa ja muutenkin ei tyypiltään vastaa meidän Laraamme.
Toi pitää kyl paikkaansa, ei lara ja angelina sopis oikein olla sama henkilö, eikä ne oikeesti ookkaan. Joku vaa halus luoda Laralle ihmiskuvan, kun alettiin kyselemään LaraCroftin syntymä päivää yms...Niin ja leffaa alettiin tehä niin Angelina sopi kuvaan ku nakutettu. Näin minä olen kuullut.:)
älkää kysykö miks, mut silloin joskus kun laran rooli oli casting vaiheessa, oma suosikkini oli Winona Ryder! en tiedä miks mutta minun mielestä Winona olis ollu omiaan laran rooliin.
tai sitten joku asia larassa vain muistutti winonaa...
Haluan puuttua sen verran, että Angelina ei todellakaan ole näytellyt pornovideoissa. Ei kannata kylvää perustelemattomia mielikuviin pohjautuvia arvauksia, ellei asiasta ole oikeaa tietoa.