KUN PLUSTV

3395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...miksi omakotitalossa ei ko. nippu näy? A-, B-, C-niput näkyy moitteetta. E-nippua ei juuri koskaan löydy, välillä löytyy ja ulosanti on pikselimössöä. B-nippu kanavapaikoilla 1000->. (Turku)

Äänestä
  • jolla se näkyisi ok.
    Sääli ihmisiä, jotka ovat moiseen paskaan haksahtaneet.

    Äänestä

  • Olli Kuhta kirjoitti:

    jolla se näkyisi ok.
    Sääli ihmisiä, jotka ovat moiseen paskaan haksahtaneet.

    mutta ethän tunne mua... tein oman antennin vanhasta antennijohdosta ja alkoi heti näkymään. elikkä kuoritaan toisesta päästä 20cm keskikuparia näkyviin sekä viritetään se ikkunasta ulos..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EI NÄY kirjoitti:

http://www.digitv.fi/sivu.asp?path=1;699;9796

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu