Sylje tuulipuvun päälle

Tee päivän hyvätyö ja sylje vw-robotin päälle klimppi ja sano "mitä pankin huoralle kuuluu"
6555
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

siihen malliin, ettei olla päästy kuin ulkotöihin kielenkäytöstä ja käytöksestä päätellen...

Äänestä

läskin rybberiltä

Äänestä

Rohkeuttasi on syytä arvostaa. Edes täällä moni ei uskalla kertoa, kuinka pirusti oikeasti haluaakaan omaan.

Äänestä

vuokralaiselta. Elämän tuoma katkeroituminen omasta epäonnistumisesta suorastaan RÄJÄHTÄÄ AIVOISSA!!!!!!!!!!

Äänestä

kun on velaton koti ja ajelen passatilla (2.8 automaatti) ja vielä järki tallella.

On se ihmeellinen tuo kateellisen ihmisen järjettömyys.

Äänestä

Olet mun ikioma rybberiHUORA. Pyllistä niin perin suolestasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fartsuit kirjoitti:

Tee päivän hyvätyö ja sylje vw-robotin päälle klimppi ja sano "mitä pankin huoralle kuuluu"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu