Jalkapallon EM-karsintaottelu Suomi-Puola. Keskiviikkona 12.9.2007 Helsingin Olympiastadionilla klo. 19.00. Katsomo D 27. Rivi 11, paikat 506 ja 507. Arvo 100€.
Hintapyyntö 50€. Laita sähköpostiosoitteesi tänne niin otan yhteyttä.
Myydään liput Suomi-Puola otteluun
7
815
Vastaukset
- jari_keuruulta
Miksi ihmeessä myyt alennuksella? Onks toi jonkun tolpan takana?
P.S. Hauskoihin paitoihin törmäsin :-)
huuhkaja.spreadshirt.net- Terttu
Ei ole hajuakaan onko tolpan takana vai ei :) Arpajaisista voitin liput, joten 50€ on voiton puolella sekin. Niin ja tiedoksi, että kaupaksi meni jo toista kautta.
- m.o.
liput ovat d-katsomoon, rivi 23 paikat 529 ja 530
tiedustelut 044-9110433
-Miikka - Tuubaa
[email protected]
Ostan liput kerro mihin ja miten ja missä. - jonne43
Moi,olen kiinnostunut ostamaan liput Suomi-Puola otteluun.Onko liput vielä myynnissä ?
T,Jonne - tube
vieläkö liput on myynnissä?
- rauski aa
onko liput vielä jäljellä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2629416IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3206585Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?681574Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61371Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.921205- 1091141
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut721013Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin40842Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23736MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311728