Terrorisointi alkoi taas.Johan sitä rauhaa kestikin viikon verran.Rikosilmoituksen tekeminen ei auta mitään,kun viestit tulevat sellaisen sukulaisen puhelimesta,joka on todettu mielisairaaksi ja on itselleen vaarallinen.Viestin laittaa toinen henkilö.En kestä jatkuvan henkisen paineen alla.Olishan se ilouutinen jos miesparka olisi toimitettu hoitoon vähän pitemmäksi aikaa.
Taas tappouhkaus ja huorittelu
Viekää käsiraudoissa mielis...
2348
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Maailman yksinkertaisin asia on hankkia uusi liittymä tai numero ja laittaa se salaiseksi. Kavereille ja tuttaville sellainen tieto, etteivät anna numeroasi kenellekään. Hoidat siis itse numerosi jakelun. Jo vain loppuu herjaavat viestit.
mutta kun sisimmässä on se pieni ihminen,joka tahtoo tietää,miten sukulaisella menee.Otan toisen liittymän käyttöön ja laitan toisen "lomalle" olen niin henkisesti poikki,ettei olisi tullut mieleen ilman vastaustasi.Kiitos tuesta.