Niin onko maruin mp5 hyviä vai paskoja ja mikä maruin mp5 jos joku mp5 sähkö vai ca ja mikä ca ekaks sähköks
MARUI MP5 SÄHKÖ
kgkfkdjdfjkd
6447
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kuinka paljon olet valmis maksamaan sähkö aseesta suosittelisin maruin mp5 R.A.S:ii huonoo:
hinta
mini akku
muovi paska
hyvää:
kaikki muut
tai sit osta mp5 A4 huonoo:
ei kiskoja toisin kuin R.A.S:ssa
muovi paska
hyvää:
iso akku
pieni paino
aika tarkka.
Molemmat maruit ovat silti ihan hyviä vaikka
ovatkin muovi leluja. R.A.S:ia suosittelen ainakin enemmän, vaikka siinä onkin mini akku.Voit ostaa ca:n -kin mutta ne painavat helvetisti ja ellei viritä niitä eli osta uusia rattaistoja ja muuta paskaa ne hajoo puolesvuodes käsiin.
CA aseet hajoavat käsiin??? maruit hajoavat,mutta ei ca maanatai kappaleita lukuun ottamatta mutta ne menevät takuuseen. Tai no hajosivat ne -90 luvulla. Sitä paitsi ca on paljon lähempänä oikean painoa.
ca painaa enemmän kuin oikea siis pääsee kunnon tunnelmaan
CA:n aseet painaa pari sataa grammaa vähemmän kuin oikeat.
lekan artikkelissa sanotaan et oikee painaa vähemmän
No niin ehkä ne SD mallit mut kaikki muut vähemmän. Muutenkaan ei se kyllä tunnu oikeeta painavammalta ku oikee, jos niitä pitää peräkkäin kädessä.