Joensuu

Olisko tänään Vesikkopäivä??
4923
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vesikkopäivä????

Äänestä

Joensuussa lähes poikkeuksetta homot tekevät toisilleen ohareita, eivätkä tule sovittuihin tapaamisiin:

Johtuen siitä, että valtaosa heistä on ukkomiehiä, joille tulee morkkis sekstailun jälkeen!!!

Kokemusta on!

Äänestä
  • Yhdyn 100 &:sti mielipiteesi ja mitäpä siihen lisättävää on! 2 minuutin seksisektioita haluavia ukkkomiehiä, jotka makaavat kuin kylmät lahnat vieressä.

    Äänestä

  • Joensuulainen Gay kirjoitti:

    Yhdyn 100 &:sti mielipiteesi ja mitäpä siihen lisättävää on! 2 minuutin seksisektioita haluavia ukkkomiehiä, jotka makaavat kuin kylmät lahnat vieressä.

    Harrastaako ukkomiehetkin sellasta? Eikös kirkko, AY-liike ja tämä yhteiskunta TOITOTA, ETTÄ ukkmiehet (=aviossa olevat) ovat yhteiskunnan selkäranka.... He tekevät kaikkensa yhteiskunnan eteen "pyyteettömästi"..... Hah! Ja elävät uskollisessa parisuhteessa....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Janus. kirjoitti:

Olisko tänään Vesikkopäivä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu