Kössi-eno teit miehen työn

jota arvostan korkealle, lisää vain saapi tulla se oli jo korkea tasoista tekstiä, "Neuvos"
7543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

tosissaan. Kössi-enolta ei lukemani perusteella ole tullut yhtään lukemisen arvoista juttua, vaikka näin työttömänä joutaa lukemaan kaikkien oudoimmatkin tarinat. Ainakin tämä arvostamasi henkilö, kuten sinäkin,voisitte kiinnittää hieman huomiota suomen kielioppiin. Agricola on kuollut jo aikoja sitten, mutta hänelläkin oli paremmin sana hallussaan.

Äänestä
  • Aikani kuluksi kattelin noita Kössin tekstejä ja mielestäni sieltä löytyy mukavia,lupsakoita jne.juttuja.
    Jälleen kerran tuosta kieliopista....ei tämä oo mikään muu kuin keskustelupalsta,eikä sillä oo väliä vaikka kaikki ei kirjotakkaan kieliopillisesti oikein.
    Älä ota tätä elämää niin vakavasti....:)

    Äänestä

Aloittaja

kirjoittaja ja hyvien avauksien tekijä, joita myös lukuihmiset lukevat mielellään, siitä on jo hyviä kokemuksia myös minulla.
Kössin kanssa, minulla on jo kirjoittamisesta diili, teemme yhdessä tekstiä, rantaneuvos 0sa 3 kirjaan "Rantaneuvos"
Ps, Nipsunkin tekstiä odottelen jo mielenkiinnolla,
neuvos etsii edelleen, persoonallisia kirjoittajia ja parhaat palkitaan, nimimerkki kirjoittajien joukosta, yhteisessä pikkujoulussa.

Äänestä
  • Vai olette te jo niiin hyviä ystäviä!Laittakaapa nimimerkilliset profiileihinne oikeat kuvat ja yhteystiedot! Vasta sitten te voitte väittää meitä muita, aivan samalla tavalla pelkällä nimimerkillä, kuten tekin teette ,omasta pienestä mielestänne pelkureiksi. Heti välittömästi sinä päivänä, kun nipsu ja kössi ja poliisi ynnä muut tekevät profiileihinsa muutoksen,siten että heidät voi tunnistaa kadulla kulkiessa minä lupaan kirjautua omalla nimelläni ja kuvallani!

    Äänestä

  • Aloittaja

    piitkä v..tu kirjoitti:

    Vai olette te jo niiin hyviä ystäviä!Laittakaapa nimimerkilliset profiileihinne oikeat kuvat ja yhteystiedot! Vasta sitten te voitte väittää meitä muita, aivan samalla tavalla pelkällä nimimerkillä, kuten tekin teette ,omasta pienestä mielestänne pelkureiksi. Heti välittömästi sinä päivänä, kun nipsu ja kössi ja poliisi ynnä muut tekevät profiileihinsa muutoksen,siten että heidät voi tunnistaa kadulla kulkiessa minä lupaan kirjautua omalla nimelläni ja kuvallani!

    Yhteistyöllämme osoitamme, yhteistyö kannattaa aina, tule sinäkin kirjoittamaan nimimerkillä ja eletään sovussa, kaikkien keskustelijoittemme kanssa, tänään ja eteenkin päin tästä,"Neuvos"

    Äänestä

  • Aloittaja

    piitkä v..tu kirjoitti:

    Vai olette te jo niiin hyviä ystäviä!Laittakaapa nimimerkilliset profiileihinne oikeat kuvat ja yhteystiedot! Vasta sitten te voitte väittää meitä muita, aivan samalla tavalla pelkällä nimimerkillä, kuten tekin teette ,omasta pienestä mielestänne pelkureiksi. Heti välittömästi sinä päivänä, kun nipsu ja kössi ja poliisi ynnä muut tekevät profiileihinsa muutoksen,siten että heidät voi tunnistaa kadulla kulkiessa minä lupaan kirjautua omalla nimelläni ja kuvallani!

    ja se kannattaa sinunkin ottaa huomioon, yhteistyössä on meidän voimavaramme.
    Meillä kolmella on jo syntynyt tekemisen meininki ja
    Kylä Poliisia odottelemme rinkiin kirjoittelemaan ja se jää tuleville sukupolville muistoksi meidän matkastamme täällä, "Rantaneuvos"

    Äänestä

ja kyllä täällä kokoajan kirjoitellaan,,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rantaneuvos1 kirjoitti:

jota arvostan korkealle, lisää vain saapi tulla se oli jo korkea tasoista tekstiä, "Neuvos"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu