Kevari

Pitäs ostaa uus kevari enska tai sm, mutta mikä? Kertokaa vähä plussii ja miinuksii. DT ei kelpaa.
2332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kerros vähän, että minkälaista pyörää olet etsimässä. Kaksi- vai nelitahtista, millassa maastossa meinasit ajaa? Onko tehokkuudella merkitystä?

Äänestä
  • 2 tahti. Si olis kiva jos menis kuristettuna jo sen 120 jos ne mikkää sm tai enskat menee. Jos ei mee nii si kuitenki sellane mikä olis melko tehokas. Tuskin tulen pahemmin sillä missää metässä ajelee

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


piikin tarve kirjoitti:

Pitäs ostaa uus kevari enska tai sm, mutta mikä? Kertokaa vähä plussii ja miinuksii. DT ei kelpaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu