Suomi_Serbia

Maikkarin nettisvuilla Nurmela varoittaa Serbiasta. Jumalauta, onkohan todellisuudentaju mennyt hieman sekaisin, jos lähtöasetelmana on, että Suomi on serbiaa parempi. Ja viimeksi tuli kuokkaan olympiastadionilla.

Voi helvetti mikä juttu buukattu....lukekaapas niin jokainen tajuaa kuinka vääristyneet lähtöasetelmat suomen poijilla on.
5523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Katsoessa tilastoja, Serbia on kiistaton suosikki. Serbialta puuttuu kuluvissa karsinnoissa vielä kotitappio. Neljästä kotiottelusta Serbialla on 3 voittoa ja tasuri. Joukkue on päästänyt kotonaan ainoastaan yhden maalin. Tasurikin ois hieno saavutus.

Huuhkajat voittoon:

huuhkaja.spreadshirt.net

Äänestä

Ruotsi jyrää kisoihin
voi veljet kun saaa taas nauraa suomen selityksille,ruotsi taas kisoissa ilman larssonia/litmasia aina tuleee uutta verta paitsi suomessa jossa on tärkeätä että erotetuille valmentajille löytyy uusi työpaikka (suoja) kun esim.muut valmentajat haluaa ammattilaisiksi millon suimen valmentaja on valmentamassa jossain kekieuroopassa toisin kuin esim.svennis,ne puhuu vaan ei tekoja vain teot ratkaisee,malinen sent´ään yritti ja kuusela joskus t.AIK / FC ST.PAULI

Äänestä

Serbian Maradona Mihajlo Mihajlowic tulee ja repii Hyypiän pään irti ja heittää sen jumalan kädellä maaliin ja serbit voittaa 1-0 ja Suomen jatkohaaveet kuolevat...BUAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!

Äänestä
  • niin että revi siitä

    Äänestä

  • frank joo kirjoitti:

    niin että revi siitä

    0-0 TASURI...PUOLA VOI OLLA PAHA VEIKKAAN ETTÄ JOS HUONOSTI MENEE NIIN 3-2.JA JOS HYVIN NIIN 2-1

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


naapurin keijo kirjoitti:

Maikkarin nettisvuilla Nurmela varoittaa Serbiasta. Jumalauta, onkohan todellisuudentaju mennyt hieman sekaisin, jos lähtöasetelmana on, että Suomi on serbiaa parempi. Ja viimeksi tuli kuokkaan olympiastadionilla.

Voi helvetti mikä juttu buukattu....lukekaapas niin jokainen tajuaa kuinka vääristyneet lähtöasetelmat suomen poijilla on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu